• PAKIETY PROMOCYJNE
  SERWERY RACK 1USERWERY RACK 2USERWERY W OBUDOWIE TOWER
 • Serwery Dedykowane
  Platformy serwerowe dla usług gier online (gameservers).Platformy serwerowe dla usług hostingowych.Platformy serwerowe dla usług wirtualizacyjnych.Serwery baz danych.Serwery usług krytycznych - Big DataSerwery danych zapasowych - Backup i szybkiego dostępu.
 • Kolokacja
  Certyfikat ISO/IEC 27001:2013Kolokacja szaf telekomunikacyjnychDzierżawa przestrzeni rakowychKolokacja serwerów RACK i TOWERStały monitoring i statystyki
 • Serwery Zarządzane
  Pełna administracja urządzeniami klienta Pełna administracja i zarządzanie serwerami dzierżawionymi Monitoring Kontrola aktualizacji i bezpieczeństwa Obsługa techniczna użytkowników usług sieciowych

Dlaczego my

Doświadczenie

DataHouse.Pl to nie tylko pomieszczenia i urządzenia techniczne. To przede wszystkim ludzie, którzy go stworzyli, dbają o jego rozwój i ciągłość działania. To właśnie dzięki doświadczeniu pracowników i kooperantów, DataHouse.Pl nieustannie rozwija się i pozyskuje nowych, zadowolonych z oferowanych uslug klientów i to już od prawie 10 lat.

Zespół Datahouse sklada się z ludzi, którzy w branży telekomunikacyjnej i informatycznej przepracowali nawet 20 lat. Nasza dewizą w doborze kadr zawsze była wiedza techniczna i otwartość w zdolnościach komunikacyjnych, tak więc nasi pracownicy, poczynając od zarządu, a kończąc na konsultancie zawsze uzbrojeni są w wiedzę techniczną, łatwość porozumiewania się i przede wszystkim wsparcie ze strony kolegów z zespołu. A klienci zawsze korzystają nie tylko z wiedzy, doświadczenia jednego pracownika, lecz calego Zespołu DataHouse.Pl.
Korzystamy z technologii:
Copyright © 2007-2012 Warszawa / Warsaw, Poland - eTOP Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwery dedykowane, kolokacja, serwery VPS