• PAKIETY PROMOCYJNE
  SERWERY RACK 1USERWERY RACK 2USERWERY W OBUDOWIE TOWER
 • Serwery Dedykowane
  Platformy serwerowe dla usług gier online (gameservers).Platformy serwerowe dla usług hostingowych.Platformy serwerowe dla usług wirtualizacyjnych.Serwery baz danych.Serwery usług krytycznych - Big DataSerwery danych zapasowych - Backup i szybkiego dostępu.
 • Kolokacja
  Certyfikat ISO/IEC 27001:2013Kolokacja szaf telekomunikacyjnychDzierżawa przestrzeni rakowychKolokacja serwerów RACK i TOWERStały monitoring i statystyki
 • Serwery Zarządzane
  Pełna administracja urządzeniami klienta Pełna administracja i zarządzanie serwerami dzierżawionymi Monitoring Kontrola aktualizacji i bezpieczeństwa Obsługa techniczna użytkowników usług sieciowych

Dlaczego my

Elastyczność

ElastycznośćW DataHouse.Pl utrzymujemy wysokie standardy, ale nie trzymamy się standardowych rozwiązań. Nie rozumujemy w sposób, który uniemożliwia zaspokojenie potrzeb technicznych klienta, jeżeli nie znajdują się one w tabelce zwanej "cennikiem".

DataHouse.Pl nie wymusza na kliencie dostosowania swoich potrzeb do naszych sztywnych, objętych w ramy reguł, bo to klient ustala reguły współpracy, a my się do nich dostosowujemy.

Zawsze zdajemy sobie też sprawę, że w miarę powodzenia działalności klienta rosną także jego potrzeby na zasoby techniczne. Nasze systemy budujemy więc tak, by przewidywać ten wzrost i mieć możliwość szybkiej rozbudowy zasobów technicznych, na których oparte są usługi danego klienta.

W kontaktach z DataHouse.Pl klient nie uslyszy odmowy, usłyszy wynik dogłębnej analizy każdego zagadnienia i propozycję dostosowaną zarówno do jego potrzeb technicznych jak i możliwości finansowych.

Każde niestandardowe wymogi klienta znajdą u nas rozwiązania o wysokim standardzie.
Korzystamy z technologii:
Copyright © 2007-2012 Warszawa / Warsaw, Poland - eTOP Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwery dedykowane, kolokacja, serwery VPS