• PAKIETY PROMOCYJNE
  SERWERY RACK 1USERWERY RACK 2USERWERY W OBUDOWIE TOWER
 • Serwery Dedykowane
  Platformy serwerowe dla usług gier online (gameservers).Platformy serwerowe dla usług hostingowych.Platformy serwerowe dla usług wirtualizacyjnych.Serwery baz danych.Serwery usług krytycznych - Big DataSerwery danych zapasowych - Backup i szybkiego dostępu.
 • Kolokacja
  Certyfikat ISO/IEC 27001:2013Kolokacja szaf telekomunikacyjnychDzierżawa przestrzeni rakowychKolokacja serwerów RACK i TOWERStały monitoring i statystyki
 • Serwery Zarządzane
  Pełna administracja urządzeniami klienta Pełna administracja i zarządzanie serwerami dzierżawionymi Monitoring Kontrola aktualizacji i bezpieczeństwa Obsługa techniczna użytkowników usług sieciowych

Dlaczego my

Zaangażowanie

ZaangażowanieW świecie wolnego rynku nie ma miejsca, dla przedsiębiorstw, które nie dążą do ciągłego rozwoju i poszerzania swojej oferty. Wymaga to jednak, by wszyscy, zrówno szeregowi pracownicy, jak i zarządzający mieli na uwadze to iż dobro firmy przekłada się na ich własne.

W DataHouse.Pl rozszerzyliśmy tę dewizę na stwierdzenie, że nie tylko sukces firmy przekłada się na sukces pracownika, lecz sukces każdego naszego klienta ma wpływ zarówno na rozwój, jak i warunki życia każdego z naszych pracowników.

W odróżnieniu od wielkich korporacji, które pozyskują kapitał z rynku finansowego, zasoby DataHouse.Pl pochodzą ze środków własnych, a więc tylko tych wypracowanych przez firmę. Zmusza to nas do utrzymywania najwyższych standardów obsługi klienta i poziomu świadczonych usług, aby nasze zaangażowanie znalazło odzwierciedlenie w zadowoleniu klienta.
Korzystamy z technologii:
Copyright © 2007-2012 Warszawa / Warsaw, Poland - eTOP Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwery dedykowane, kolokacja, serwery VPS