• PAKIETY PROMOCYJNE
  SERWERY RACK 1USERWERY RACK 2USERWERY W OBUDOWIE TOWER
 • Serwery Dedykowane
  Platformy serwerowe dla usług gier online (gameservers).Platformy serwerowe dla usług hostingowych.Platformy serwerowe dla usług wirtualizacyjnych.Serwery baz danych.Serwery usług krytycznych - Big DataSerwery danych zapasowych - Backup i szybkiego dostępu.
 • Kolokacja
  Certyfikat ISO/IEC 27001:2013Kolokacja szaf telekomunikacyjnychDzierżawa przestrzeni rakowychKolokacja serwerów RACK i TOWERStały monitoring i statystyki
 • Serwery Zarządzane
  Pełna administracja urządzeniami klienta Pełna administracja i zarządzanie serwerami dzierżawionymi Monitoring Kontrola aktualizacji i bezpieczeństwa Obsługa techniczna użytkowników usług sieciowych

Aktualnosci

Kubernetes w Datahouse

Kubernetes w Datahouse

Kubernetes czyli system do automatyzacji wdrożeń, skalowania i zarządzania skonteneryzowanymi aplikacjami.
Automatycznie grupuje kontenery instancji komponentów aplikacji na jednostki logiczne, co ułatwia zarządzanie.
Umożliwia stworzenie rozwiązania opartego o konteneryzację, które będzie pilnowało odpowiedniej liczby instancji aplikacji, do tego doda load balancer.

Dlaczego Kubernetes?
 • Uniwersalność i Elastyczność
  Może zostać wdrożony w infrastrukturze fizycznej lub korzystając z platform chmury publicznej, możliwe jest też rozwiązanie hybrydowe. Dzięki temu możliwe jest łatwe przenoszenie aplikacji w zależności od obserwowanego obciążenia lub wymaganych zasobów.
   
 • Automatyczne Rozmieszczanie
  Kubernetes automatycznie umieszcza kontenery na podstawie wymagań tak by optymalizować wykorzystanie posiadanych zasobów. Maksymalizuje wykorzystanie i jednocześnie dba by nie przekroczyć krytycznego obciążenia.
   
 • Automatyzacja wdrożenia i wycofania
  Kubernetes stopniowo wprowadza zmiany w aplikacji lub konfiguracji jednocześnie monitorując ich stan, tak aby nie naruszyć wszystkich instancji w tym samym czasie. Jeśli coś się nie powiedzie, Kubernetes wycofuje zmianę.
   
 • Samoczynne naprawianie
  Kubernetes uruchamia ponownie kontenery, które uległy awarii; zastępuje kontenery, gdy węzły tracą połączenie; kasuje kontenery, które nie odpowiadają na kontrolę stanu i nie ujawnia ich klientom, dopóki nie są gotowe świadczyć usług.
   
 • Odkrywanie usług i load balancing
  Nie trzeba modyfikować aplikacji by korzystać z mechanizmu wykrywania usług. Kubernetes udostępnia kontenerom własne adresy IP i pojedynczą nazwę DNS dla zbioru kontenerów i może równoważyć obciążenie między nimi.
Korzystamy z technologii:
Copyright © 2007-2012 Warszawa / Warsaw, Poland - eTOP Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwery dedykowane, kolokacja, serwery VPS