• PAKIETY PROMOCYJNE
  SERWERY RACK 1USERWERY RACK 2USERWERY W OBUDOWIE TOWER
 • Serwery Dedykowane
  Platformy serwerowe dla usług gier online (gameservers).Platformy serwerowe dla usług hostingowych.Platformy serwerowe dla usług wirtualizacyjnych.Serwery baz danych.Serwery usług krytycznych - Big DataSerwery danych zapasowych - Backup i szybkiego dostępu.
 • Kolokacja
  Certyfikat ISO/IEC 27001:2013Kolokacja szaf telekomunikacyjnychDzierżawa przestrzeni rakowychKolokacja serwerów RACK i TOWERStały monitoring i statystyki
 • Serwery Zarządzane
  Pełna administracja urządzeniami klienta Pełna administracja i zarządzanie serwerami dzierżawionymi Monitoring Kontrola aktualizacji i bezpieczeństwa Obsługa techniczna użytkowników usług sieciowych

Hosting Vps

Czy wyobrażasz sobie prowadzenie firmy bez poczty elektronicznej? Poczta e mail jest jednym z podstawowych narzędzi komunikacji. Umożliwia szybką wymianę informacji pomiędzy pracownikami, klientami i innymi osobami, bez których Twoje przedsiębiorstwo nie może istnieć. Firmowa poczta każdego dnia dostarcza setki, a nawet tysiące wiadomości, wysyłając je na cały świat. Wiadomości mogą zawierać załączniki w postaci dokumentów, plików graficznych, filmów wideo, a także archiwów, obejmujących większą ilość skompresowanych danych.

Idealna poczta firmowa dla Twojego biznesu

Jak powinna działać poczta e mail w Twojej firmie, abyś był z niej zadowolony? Przede wszystkim musi być niezawodna i oferować dostępność usługi przez cały czas. Powinna być szybka, również wtedy gdy wysyłasz wiadomość z dużymi załącznikami. Firmowa poczta musi również posiadać wystarczająca pojemność, aby pomieścić dużą ilość danych. Dla zapewnienia wygody użytkowania również poza biurem i na obcych urządzeniach, poczta firmowa powinna oferować dostęp do webmaila. Jest to internetowy interfejs, umożliwiający zalogowanie się do konta pocztowego, odebranie poczty, wysłanie wiadomości oraz zarządzanie ustawieniami.
Dla zapewnienia synchronizacji danych w ramach jednego konta poczty na wielu urządzeniach, serwer pocztowy powinien obsługiwać protokół IMAP. Dzięki niemu, nawet jeśli masz wielu klientów poczty do jednego konta, na każdym z nich będzie prezentowany rzeczywisty stan folderów i wiadomości, które się w nim znajdują.

Profesjonalna poczta dla poważnej firmy.

 

Firmowa poczta

 

Niezwykle trudno jest wyobrazić sobie dzisiejsze przedsiębiorstwo bez firmowej poczty elektronicznej. Informatyzacja zaszła dzisiaj tak daleko, że bardzo często poczta elektroniczna jest podstawowym sposobem kontaktu z przedsiębiorstwem. W związku z tym wybór odpowiedniego rozwiązania musi być ściśle przemyślany, aby oprogramowanie, dzięki któremu obsługujemy pocztę było funkcjonalne i pozwalało tworzzyć odpowiednio spersonalizowane wiadomości, a także nimi zarządzać.

 

Firmowa poczta – na co zwracać uwagę przy wyborze?

 

Wybór odpowiedniego rozwiązania poczty elektronicznej dla firmy jest kluczowy, ponieważ od niego zależy sposób, w jaki będziemy mogli zarządzać poszczególnymi wiadomościami, a także kontaktami. Niezaprzeczalną podstawą jest odpowiednia pojemność poczty elektronicznej. Jeżeli będzie ona zbyt mała, konieczne będzie częste oczyszczanie serwera z zapisanych wiadomości i załączników, co może sprawiać niemałe problemy i zajmuje czas.

 

Ponadto warto skupić się na możliwości tworzenia indywidualnych kont e-mail. W przypadku firmy odpowiednia liczba adresów jest niezbędna do tego, aby każdy z pracowników posiadał własną firmową pocztę elektroniczną. Warto w tym momencie skupić się na usługodawcach, którzy oferują usługę pozwalającą na tworzenie kont bez ograniczeń. Dzięki temu nawet przy dużej rozbudowie firmy będziesz w stanie stworzyć każdemu pracownikowi indywidualny adres.

 

W przypadku firmowej poczty elektronicznej istotne są także funkcje dodatkowe, jak autoresponder, wykorzystanie domen, czy możliwość ustawienia reguł i alertów dotyczących poczty przychodzącej. Funkcje te wpływają zarówno na wygodę użytkowania, jak i prestiż Twojej firmy. Szczególnie istotny jest autoresponder i możliwość wykorzystania dowolnej domeny. Dzięki temu będziesz postrzegany przez swoich klientów i kontrahentów jako przedsiębiorca godny zaufania.

 

Firmowa poczta elektroniczna – czy warto wykorzystać?

 

Zdecydowanie warto. Firmowa poczta elektroniczna jest w dzisiejszych czasach obowiązkowa dla każdego przedsiębiorcy, dlatego nie można o niej zapomnieć. Ponadto warto przeanalizować, jakich funkcji potrzebujesz w swojej firmie, dzięki czemu wybór odpowiedniego rozwiązania będzie niezwykle łatwy. Skup się przede wszystkim na funkcjach podstawowych takich, jak tworzenie nowych adresów pocztowych, czy wykorzystanie w adresach e-mail domeny. Są to najważniejsze funkcjonalności każdej poczty firmowej, dlatego nie może ich zabraknąć w Twojej firmie.

 

Poczta elektroniczna jest jednym z podstawowych narzędzi wykorzystywanych dzisiaj w wielu przedsiębiorstwach. Za jej pomocą załatwiane są niemal wszystkie sprawy związane z funkcjonowaniem firmy, dlatego oprogramowanie użyte do obsługi wiadomości musi spełniać wszystkie nasze oczekiwania i wymagania. Pamiętaj zatem, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji zastanowić się, czego dokładnie oczekujesz od oprogramowania pocztowego. Dopiero wtedy możesz przejść do analizy dostępnych rozwiązań i wybrać najlepsze.

Korzystamy z technologii:
Copyright © 2007-2012 Warszawa / Warsaw, Poland - eTOP Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwery dedykowane, kolokacja, serwery VPS