• PAKIETY PROMOCYJNE
  SERWERY RACK 1USERWERY RACK 2USERWERY W OBUDOWIE TOWER
 • Serwery Dedykowane
  Platformy serwerowe dla usług gier online (gameservers).Platformy serwerowe dla usług hostingowych.Platformy serwerowe dla usług wirtualizacyjnych.Serwery baz danych.Serwery usług krytycznych - Big DataSerwery danych zapasowych - Backup i szybkiego dostępu.
 • Kolokacja
  Certyfikat ISO/IEC 27001:2013Kolokacja szaf telekomunikacyjnychDzierżawa przestrzeni rakowychKolokacja serwerów RACK i TOWERStały monitoring i statystyki
 • Serwery Zarządzane
  Pełna administracja urządzeniami klienta Pełna administracja i zarządzanie serwerami dzierżawionymi Monitoring Kontrola aktualizacji i bezpieczeństwa Obsługa techniczna użytkowników usług sieciowych

Serwer w chmurze

Prowadzisz firmę i masz problem z zapewnieniem pracownikom dostępu do wspólnych danych? Chcesz mieć najważniejsze pliki w zasięgu każdego urządzenia z dostępem do internetu? Cenisz sobie niezależność i możliwość pracy w terenie? Najważniejsze dla Ciebie jest bezpieczeństwo danych, automatyczne kopie zapasowe i najwyższy poziom zabezpieczeń? Jeżeli tak, usługa serwera w chmurze jest odpowiedzią na Twoje poszukiwania.

Czym jest serwer w chmurze?

Wyobraź sobie fizyczny serwer, który zostaje przeniesiony do wirtualnego świata. W dalszym ciągu możesz korzystać z jego wszystkich możliwości, bez potrzeby codziennego administrowania urządzeniem. Serwery w chmurze wypierają tradycyjne serwerowanie w małych i średnich firmach, decydująco zmniejszając koszta prowadzenia działalności. Decydując się na to rozwiązanie, otrzymujesz znacznie większą elastyczność konfiguracji serwera do swoich potrzeb, a jednocześnie ma gwarantowaną całodobową opiekę administratorów. W przypadku awarii któregoś z urządzeń, usługa zostaje automatycznie przeniesiona na inny serwer, a Ty nie tracisz do niego dostępu.
Serwer w chmurze jest dziś popularny, ponieważ dopasowuje się do potrzeb użytkowników, zapewniając im maksimum opcji konfiguracyjnych. Możliwość wyboru systemu operacyjnego, na którym serwer pracuje, moc procesora, pamięć, a także automatyzacja w tworzeniu kopii bezpieczeństwa i ochrona przed próbami nieautoryzowanego dostępu do serwera. To wszystko możesz mieć w swojej firmie, ciesząc się jednym z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku.
Korzystamy z technologii:
Copyright © 2007-2012 Warszawa / Warsaw, Poland - eTOP Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwery dedykowane, kolokacja, serwery VPS