O nas

DataHouse.pl od 2000 roku świadczy uslugi kolokacji, dzierżawy i administracji serwerów i urządzeń telekomunikacyjnych.
Jakkolwiek marka DataHouse.pl powstała dopiero w roku 2005 to fizycznie usługi kolokacyjne świadczone były bezpośrednio pod szyldem właściciela obecnego znaku towarowego, czyli po prostu Etop.
Zasoby sieciowe DataHouse.pl oraz wymiana ruchu z inymi operatorami telekomunikacyjnymi oparta jest całkowicie o infrastrukturę Etop sp. z o.o. - operatora istniejącego od 2000 roku na rynku telekomunikacyjnym, mogącego się poszczycić wysoką jakością usług i niespotykaną u innych operatorów elastycznością we wdrażaniu usług nawet najbardziej wymagających klientów.
Naszą specjalnością od samego początku było bezpieczeństwo danych klientów, do którego podchodzimy w sposób zarówno dokładny, jak i rozsądny, unikając częstej w takich przypadkach paranoi.

Naszą dewizą zawsze jest i było hasło iż sukces naszych klientów jest naszym sukcesem, więc staramy się, by każde przedsięwzięcie naszego klienta było zakończone w sposób w pełni satysfakcjonujący.


Dzięki stałemu zachowaniu tej zasady przez wszystkie lata działalności, DataHouse.pl pozyskał wielu stałych - zarówno dużych (takich jak spółki giełdowe) jak i małych - klientów, zadowolonych ze współpracy z nami.