• PAKIETY PROMOCYJNE
  SERWERY RACK 1USERWERY RACK 2USERWERY W OBUDOWIE TOWER
 • Serwery Dedykowane
  Platformy serwerowe dla usług gier online (gameservers).Platformy serwerowe dla usług hostingowych.Platformy serwerowe dla usług wirtualizacyjnych.Serwery baz danych.Serwery usług krytycznych - Big DataSerwery danych zapasowych - Backup i szybkiego dostępu.
 • Kolokacja
  Certyfikat ISO/IEC 27001:2013Kolokacja szaf telekomunikacyjnychDzierżawa przestrzeni rakowychKolokacja serwerów RACK i TOWERStały monitoring i statystyki
 • Serwery Zarządzane
  Pełna administracja urządzeniami klienta Pełna administracja i zarządzanie serwerami dzierżawionymi Monitoring Kontrola aktualizacji i bezpieczeństwa Obsługa techniczna użytkowników usług sieciowych

Hosting Vps

Korzystałeś do tej pory z tradycyjnego hostingu współdzielonego? Jego wydajność z czasem okazała się zbyt mała dla potrzeb Twojej firmy? Rozrastająca się strona www lub sklep internetowy potrzebuje coraz większych zasobów? Baza danych robi się coraz większa? Przybywa kont pocztowych? Jeśli zauważyłeś że stary serwer nie działa tak jak dawniej, to znak że trzeba się przesiąść na nowsze rozwiązania. Jest nim dedykowany hosting VPS.

Co to jest hosting VPS i dlaczego warto go mieć?

VPS to skrót od Virtual Private Server, czyli wirtualny serwer prywatny. Inaczej jak w przypadku hostingu współdzielonego, na serwerze VPS znajdują się wyłącznie Twoje dane. Nikt poza Tobą nie ma dostępu do miejsca na dysku, jak również nie korzysta z zasobów sprzętowych, które serwer Ci zapewnia. VPS hosting zapewnia znacznie większy margines bezpieczeństwa Twoim potrzebom. Nawet przy nagłym wzroście ruchu, nie musisz się obawiać że serwer sobie z nim nie poradzi.
Decydując się na serwer VPS, musisz się liczyć z koniecznością jego samodzielnego zarządzania. Dokładnie tak samo, jak wtedy gdy posiadasz fizyczny serwer w swojej firmie. Różnica polega na tym, że hostingi VPS są wirtualne i otrzymujesz zdalny dostęp do serwera, który mieści się w profesonalnych serwerowniach, rozlokowanych w kilku miejscach w kraju. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa danych, a Tobie pozwala zminimalizować koszta prowadzenia firmy, ograniczając je o wybudowanie i utrzymanie własnej serwerowni i zakup sprzętu.
Korzystamy z technologii:
Copyright © 2007-2012 Warszawa / Warsaw, Poland - eTOP Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwery dedykowane, kolokacja, serwery VPS